Останні новини

Сергій Чернов: Наразі в області дуже готрий дефіцит бюджету по енергоносіям, враховуючи підвищення тарифів

Депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов в інтерв’ю «Харківському виміру» прокоментував виклики регіонального бюджету-2022.

«Акценти не змінилися і в цьому році. Районним бюджетам слід забезпечити отримання коштів на виконання програм соціально-економічного розвитку територій районів, інфраструктури, утримання майна, у тому числі соціально-значущих об’єктів, які надають необхідні послуги для населення. Серед іншого – видатки на боротьбу з пандемією, дивлячись на темпи поширення хвороби, я не думаю, що все швидко мине.

З особистого досвіду, на жаль, мушу сказати, що люди в області стали частіше хворіти на тяжкі недуги. Таку ситуацію я спостерігаю щоразу на депутатських прийомах. Це означає, що потрібні більші видатки на допомогу населенню. А в глобальному сенсі – треба переглядати механізми роботи системи оздоровлення і профілактики, можливо час подумати над розробкою програми дієвої страхової медицини.

Наразі в області дуже готрий дефіцит бюджету по енергоносіям, враховуючи підвищення тарифів. І це будуть не мільйони, а десятки мільйонів гривень. Тому одним з викликів стане питання збільшення коштів на енергоносії в наступному році. І до кінця цього року також треба буде знайти джерела фінансування енергоносіїв», – розповів Сергій Чернов.

Повне інтерв’ю за Посиланням.

Нагадаємо.