Успішний виступ на чемпіонаті ABAF

Змагання Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій відбулись у болгарському Правеці.

Харківську область у складі збірної України представляли чотири атлети, та усі повернулися з медалями.

Ярослав Ісаченков переміг у секторі стрибків у довжину з результатом 7.89 м. Результати суперників з Греції та Сербії, які посіли друге та третє місце, українець перевершив на один сантиметр.

Ще одну золоту медаль здобув Ігор Бодров у чоловічій естафеті 4х100м. До складу команди також увійшли Ерік Костриця, Станіслав Коваленко та Сергій Смелик. Українці фінішували з результатом 40.4 сек.

Друге місце в естафеті посіла команда Румунії, третє – легкоатлети Боснії і Герцеговини.

Також Ігор Бодров зупинився в кроці від медалі в бігу на 200м, де посів четверте місце. Виграв дистанцію з рекордом чемпіонату – 20.50 сек. Сергій Смелик з Донецької області.

Бронзовим призером у секторі метання диску став харків’янин Микита Нестеренко (59.32м). Золоту медаль виборов румун Фірфіріка Алін Александру з результатом (63.67м).

Харків’янка Ганна Міщенко фінішувала третьою на дистанції 1500 м з результатом 4 хвилини 20 сек. Виграла змагання Наталія Євангеліду з Кіпру (4:17.29).

Загалом на цьому чемпіонаті збірна України здобула 9 золотих, 4 срібні та 5 бронзових нагород, а також посіла перше місце в медальному заліку. Друге було за збірною Греції, третє – у легкоатлетів Туреччини.