Сергій Чернов: Місцеві органи влади повинні дати шанс на гідне життя дітям з малозабезпечених сімей

Депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав юних мешканців регіону з Днем захисту дітей.

«Щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей.

Діти – це втілення наших мрій і надій. В їх руки ми передаємо своє майбутнє. Вони, як ніхто інший, беззахисні перед реаліями сучасного світу. Наш людський обов’язок, щоб кожна дитина росла здоровою і щасливою, була б оточена турботою і любов’ю.

За статистикою, народжуваність на Харківщині постійно падає і наведені цифри вражають. Причин тому кілька, але головне, що сьогодні немає дієвої державної програми розвитку сім’ї.

Минулого року Українська асоціація районних та обласних рад виступала з пропозиціями про посилення фінансових та законодавчих ґарантій захисту дітей, які потребують опіки. Перегляд соціальної підтримки необхідний і інституту материнства. Дотримання прав дітей – це індикатор нашої громадянської зрілості.

Переконаний, що в умовах децентралізації місцеві органи влади повинні дати шанс на гідне життя дітям з малозабезпечених сімей. Треба залучати ресурси, щоб ні в одній місцевій громаді ніхто не залишався на самоті зі своїми проблемами.

Цей день – нагадування про те, що дуже багато залежить від нас, дорослих. Найголовніше, що ми можемо дати дітям – це любов, піклування, почуття безпеки і захищеності, без яких не може нормально розвиватися жодна людина.

Усім дітям Харківщини бажаю міцного здоров’я, мирного неба та здійснення бажань!

Висловлюю повагу всім, хто присвятив своє життя роботі з дітьми, щиро бажаю добра і благополуччя. А щасливі очі дитини будуть нам всім найціннішою винагородою!», – написав Сергій Чернов.

Нагадаємо.