Територіальні громади Харківщини допомагають ФОПам з малого та середнього бізнесу

У Мереф’янській та Старосалтівській територіальних громадах створені центри підтримки підприємцям.

За словами начальниці управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків обласної ради Олени Кулик, сьогодні територіальні громади отримали ресурси, яких вони раніше не мали: це земля, право сьогодні встановлювати для підприємств, де вони можуть це зробити, якісь преференції.

Про це йшла мова у спільному проєкті Громадського радіо і Харківської обласної ради «ДЕ ЦЕ».

«У нас у двох територіальних громадах (Мереф’янській та Старосалтівській громаді) створені центри підтримки, дякуючи програмі «Добре» (програма USAID).

Щоб допомогти своїм підприємцям, треба організувати зрозумілу комунікацію. Треба почути бізнес і тих, хто хоче розвиватися, про їхні потреби. Комунікація бізнесу з бізнесом і бізнесу з владою — обов’язкова, щоб рухатися далі.

Наступного року «Агросільрозвиток» (американська програма USAID) змінює формат, діятиме програма USAID Агро, вона буде діяти 4 роки. Вона направлена саме на створення модельних ферм, підприємств у територіальних громадах», – розповіла начальниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого Харківської обласної ради Олена Кулик.

Нагадаємо.