Останні новини

Сергій Чернов: Співробітництво громад як реальна можливість відновлення місцевих доріг

У Первомайському районі відбулася презентація реалізованого мініпроєкту обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Мініпроєкт «Кращі дороги – добробут Первомайщини» став переможцем Конкурсу в номінації «Добробут та розвиток громад».

Проєкт розроблений в рамках співробітництва трьох громад Ржавчицької, Грушинської сільських рад та Первомайської міської ради та благодійної організації  «Первомайський міський благодійний фонд».

Співробітництво охоплює 9 населених пунктів, в яких мешкає понад 33 тисячі жителів. Головна мета проєкту – створення комфортних та безпечних умов пересування дорогами місцевого значення, покращення стану доріг на території рад-партнерів, створення умов для якісного та своєчасного ремонту доріг місцевого значення комунальним підприємством на території району.

Первомайський міський голова Микола Бакшеєв зазначив: «Вдячний організаторам конкурсу «Разом в майбутнє» за підтримку та підґрунтя для розвитку, яким цього року став обласний конкурс, для громад Первомайської міської ради, Ржавчицької  й Грушинської сільських рад. Це дозволить надалі будувати міцну, згуртовану, спроможну Первомайську територіальну громаду!».

В рамках проєкту придбано рециклер асфальтобетону – мобільний асфальтний міні-завод, за допомогою якого проводиться асфальтування гарячим ресайклінгом. Загальна вартість реалізованого проєкту 620 тис гривень, з яких з обласного бюджету спрямовано 310 тис гривень.

«Я вважаю, що цей конкурс – один із найуспішніших в Україні. Мабуть, на Харківщині немає громади, яка б не брала участі у цьому конкурсі. Як у громад, так і у представників бізнесу є довіра. Люди бачать, що конкурс відбувається прозоро та відкрито. Ми щорічно в повному обсязі виконуємо свої зобов’язання!», – підкреслює очільник Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Довідково: В 2020 році на території Первомайського району впроваджується 11 мініпроєктів, з них 7 в місті Первомайський та 4 проєкти в Первомайському районі, на реалізацію яких виділено майже 4,6 млн гривень, в тому числі з обласного бюджету 2,3 млн гривень.

Нагадаємо.