Останні новини

Сергій Чернов: Необхідне вдосконалення нормативно-правової бази з охорони довкілля

Головою Харківської обласної ради, президентом Української асоціації районних та обласних рад Сергієм Черновим було укладено договір про співпрацю з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління.

Документ передбачає спільну діяльність щодо вдосконалення чинної нормативно-правової бази з питань охорони навколишнього середовища.

Зокрема, співпраця УАРОР з екологічною академією полягатиме у розробці та впровадженні регіональних і загальнодержавних планів з охорони довкілля, формуванні соціальних та екологічних стандартів безпечного проживання населення, екологічного моніторингу, тощо.

Сторони планують також особливу увагу приділяти екологічній освіті, проведенню інформаційно-просвітницьких заходів, підвищенню кваліфікації представників органів місцевого самоврядування й державної влади та наданню їм консультативної допомоги.

«Екологічна проблематика сьогодні на часі. Важливо дотримуватись єдиного вектору цілеспрямованих дій у її розв’язанні. Переконаний, що спільна діяльність Української асоціації районних та обласних рад й Державної екологічної академії буде мати вагоме значення для територіальних громад, оскільки ці всі питання нерозривно пов’язані з рівнем якості життя наших громадян. Тож, робитимемо конкретні кроки до вдосконалення нормативно-правової бази з охорони довкілля», – наголосив президент УАРОР Сергій Чернов.

Нагадаємо.