Останні новини

13-річний підліток зізнався у вбивстві шестирічної дівчинки

Підліток, якого підозрюють у вбивстві шестирічної Мирослави Третяк, визнав провину під час судового засідання.

За даними слідства, 13-річний підліток, якого підозрюють у вбивстві шестирічної дівчинки в Харківській області, в момент злочину перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Оновлено: 3.08.2021р. прокуратура спростувала дані щодо сп’яніння підозрюваного у вбивстві підлітка. Інформація про те, що підозрюваний у вбивстві шестирічної Мирослави Третяк у Харківській області підліток перебував у стані сп’яніння, не відповідає дійсності. За даними прокуратури, зазначена в ухвалі інформація, з’явилася через технічну помилку «скоріше за все, цей абзац інформації потрапив з тексту якогось іншого документа».

Правоохоронці вважають, що неповнолітній наніс жертві не менше 10 ударів тупим предметом по голові, йдеться в постанові Вовчанського районного суду Харківської області.

У клопотанні слідчі вказали, що вночі 29 липня правоохоронці оглянули місцевість поблизу покинутої будівлі в смт Старий Салтів Харківської області, де виявили та вилучили в тому числі капці, одяг, сережки з металу жовтого кольору, змиви речовин, фрагменти цеглини тощо. Також низку речей вилучили з квартири підозрюваного, в тому числі вологий одяг – шорти, футболку.

У якості свідка допитали неповнолітню, яка розповіла, що під час прогулянки до неї та загиблої підійшов підозрюваний, почав чіплятися та забирати іграшки. Хлопець запропонував дівчатам “піти нарвати яблук”, на що свідок відмовилася, а потерпіла зголосилася та попросила подругу зачекати на неї. За кілька годин дівчинка пішла самостійно шукати приятельку, однак не знайшла і вирішила, що та пішла додому.

Свідок також додала, що обвинувачений «постійно чіпляється, забирає у інших дітей речі, інколи міг вдарити когось».

На суді підліток пояснив, що дійсно 28.07.2021 року перебував з малолітньою у приміщені покинутої будівлі в смт Старий Салтів, яка розташована неподалік від їхнього будинку, і там наносив їй тілесні ушкодження, а потім залишив її непритомною та пішов до себе додому.

Суд задовольнив клопотання слідчих та направив підлітка до приймальника-розподільника для дітей ГУ Національної поліції в Харківській області на 30 діб.

Нагадаємо.