Заслужений тренер України нагороджений «Слобожанською славою»

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відзначив майстра спорту, заслуженого тренера України, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Валерія Нікуліна, вручивши йому «Слобожанську славу».

Спортсмен удостоєний високої нагороди за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, відданість справі, вагомий особистий внесок у розвиток важкої атлетики та з нагоди 60-річчя з дня народження.

«Від імені депутатського корпусу висловлюю щиру подяку за особистий внесок у розвиток Слобожанщини. Ваші професійні досягнення мають велике значення для формування позитивного іміджу області. Пишаємося вашими успіхами, шановний Валерію Миколайовичу. Своїм особистим прикладом і копіткою роботою ви виховуєте перспективних спортсменів, які завдяки вашій внутрішній силі, таланту і енергії досягають високих результатів та успішно позиціонують себе як на престижних обласних і всеукраїнських змаганнях, так і за межами країни», – зазначив Сергій Чернов.

Привітати професіонала високого класу, видатного тренера та наставника з шістдесятирічним ювілеєм приїхали талановиті спортсмени, серед яких чемпіони Олімпійських Ігор, багаторазові переможці і призери чемпіонатів світу і Європи, викладачі й вихованці коледжу тощо.

Відділення важкої атлетики було відкрито у Харківському професійному коледжі спортивного профілю у вересні 1991 року саме за ініціативи Валерія Нікуліна.

Валерій Нікулін підготував Чемпіона ХХХ Олімпійських ігор 2012 р. у Лондоні, 19 майстрів спорту України міжнародного класу, 107 майстрів спорту України, два рекордсмени світу та чотири рекордсмени Європи.

Заслужений тренер України розробив навчальну програму для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих шкіл олімпійського резерву, училищ олімпійського резерву та шкіл вищої спортивної майстерності. А також є автором багатьох методичних розробок.