Сергій Чернов анонсував ключові питання наступної сесії обласної ради

Відбулась пресконференція голови Харківської обласної ради Сергія Чернова. Під час розмови у прес-клубі очільник облради торкнувся першочергових питань, які будуть розглянуті на пленарному засіданні XХІІІ сесії обласної ради, а також про хід реформи децентралізації.

Наступного пленарного засідання депутати розглянуть понад шістдесят питань, які наразі вже оприлюднено на сайті Харківської обласної ради.

«Завтра разом із головами постійних комісій ми остаточно узгодимо розклад початку роботи сесії. Плануємо, що з 14 лютого депутати розпочнуть ознайомлюватися з усіма сесійними питаннями порядку денного у постійних комісіях».

На переконання голови обласної ради, у порядку денному сесії ключовим питанням стане прийняття Стратегії розвитку Харківської області на період 2021-2027 років та Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії. А також серед важливих виділено запропоновані зміни до програм «Здоров’я Слобожанщини», економічного та соціального розвитку й бюджету на 2020 рік.

«Запропоновано регіональну цільову програму «Здоров’я сім’ї», яка передбачає впровадження єдиної консолідованої системи первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги при соціально значущих спадково обумовлених захворюваннях. Однин із пріоритетних напрямів цієї Програми – забезпечення справедливого доступу до діагностики, лікування та медичної допомоги всім людям, у тому числі тим, які страждають на соціально значущі спадково обумовлені захворювання», – розповів Сергій Чернов.

Окрім того, серед запланованих до розгляду питань, низка кадрових змін в обласних комунальних закладах і установах, призначення та звільнення керівників обласних комунальних закладів; впорядкування питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області тощо.

Нагадаємо.