Абітурієнти написали перші пробні тести

Цьогоріч перевірити свою готовність до основної сесії вирішили понад тринадцяти тисяч учасників із Харківської області. Основна частина з яких  – одинадцятикласники.

Основне ЗНО, як і пробне буде проводитись у 7 містах Харківщини: у Балаклії, Ізюмі, Краснограді, Лозовій, Куп’янську, Харкові та Чугуєві. Це ті центри, де розміщені пункти тестування.

Найбільше абітурієнтів вирішили перевірити свої знання на пробних тестах з української мови – майже 87%. Також, математика – 30%, англійська мова – 21% і історія України – 18% учасників пробного оцінювання.

Нині триває підготовка до основної сесії ЗНО, реєстрація на яку завершується 18 березня.

До 25 березня абітурієнти можуть внести певні корективи у складанні ЗНО.

Перший тест основної сесії абітурієнти писатимуть з математики – 21 травня. Останній – 13 червня – з хімії. Для тих, хто з об’єктивних причин не зможе брати участь в основній сесії, передбачена додаткова – з 26 червня по 12 липня.

Результати за здані випробування ЗНО отримають з математики, української мови, літератури та фізики – до 14 червня, з іноземних мов і біології – 20-го, історії, географії та хімії – до 25-го.

Щодо основної сесії, найбільше абітурієнтів писатимуть тести з української мови та літератури, історії та математики. До речі, математика – буде обов’язковим предметом ЗНО.

Наступне пробне ЗНО відбудеться 23 березня.

Нагадаємо.