Останні новини

Сергія Чернова обрано Почесним президентом Харківського дипломатичного клубу

Почесний громадянин міста Харкова, голова Харківської обласної ради у 2008-2020 рр. Сергій Чернов став Почесним президентом Харківського дипломатичного клубу.

Урочистий прийом пройшов у Харківському дипломатичному клубі.

Відкриваючи урочисту частину заходу, президент Клубу, Почесний Консул Республіки Казахстан в Харкові Наджафлі Емін Муса Огли зазначив, що створене почесними консулами об’єднання є платформою для спілкування, обміну та реалізації спільних проєктів на міжнародному рівні.

У ході прийому відбулася інаугурація Почесного президента Харківського дипломатичного клубу, депутата Харківської обласної ради Сергія Чернова із врученням відповідного знаку.

Сергій Чернов зазначив, що дипломатичний клуб багато робить для Харківщини. За його словами, кращі представники науки, мистецтва, політики, яких він збирає в своїх стінах, повинні ділитися досвідом для розвитку регіону і країни.

В урочистому заході взяли участь представники органів влади, науки, культури і дипломатичних представництв різних країн.

Також під час урочистого прийому, звання почесних членів Клубу та відповідні відзнаки отримали Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Казахстан (2009-2013) та Китайській Народній Республіці (2013-2019) Олег Дьомін, голова української делегації у ПАРЄ Марія Мезенцева, ректор Національного фармацевтичного університету Алла Котвицька, кінознавець, доцент кафедри кіно та телебачення Харківської державної академії культури Володимир Миславський.

Нагадаємо.