Останні новини

На Куп’янщині триває реалізація мініпроєктів обласного конкурсу розвитку громад

Територіальні громади Куп’янщини беруть активну участь в обласному конкурсі проєктів «Разом в майбутнє».

Презентовані ще два мініпроєкти, спрямовані на облаштування інфраструктури міста та населених пунктів.

«Безпечний шлях» – мініпроєкт, що ініційований ОСББ «Ківшарівка-70», успішно впроваджено:  на прибудинковій території облаштовано тротуар до громадського транспорту, встановлено освітлення пішохідної та автомобільної зони.

Загальна вартість доріжки із бетонних плит та поточний ремонт мережі вуличного освітлення в смт Ківшарівка в районі будинків №69, 70 склала 299 тис грн , з них 150 тис грнкошти обласного бюджету, 135 тис грн – кошти міського бюджету, 15  тис грн – кошти конкурсанта.

Також завдяки реалізації мініпроєкту «Молодь діє» у Куп’янську на подвір’ї гуртожитку, розташованого за адресою проспект Конституції 60, облаштували територію та змонтували сучасний скейт – майданчик.

На капітальний ремонт спортивного майданчику  й встановлення скейт-парку було витрачено майже 300 тис грн, з яких співфінансування  обласного бюджету – 150 тис грн, решта – кошти місцевого бюджету, конкурсантів й партнерів.

«У 2020 році 266 переможців конкурсу мініпроєктів «Разом в майбутнє». На сьогоднішній день ми підходимо до завершення реалізації громадських ініціатив. До 1 грудня 98% робіт будуть закінчені, решта – до 15 грудня поточного року», прокоментував голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Нагадаємо.