На Близнюківщини презентували реалізовані мініпроєкти – переможці обласного конкурсу «Разом у майбутнє»

Серед активних учасників цьогорічного обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» батьківські комітети закладів загальної середньої освіти.

Зокрема проекти представили: Бурбулатівська філія Близнюківського ліцею та Уплатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

«Щоб у ногу з часом крокувати, харчоблок сучасний в школі треба мати» – такий пріоритет для себе визначив Батьківський комітет Бурбулатівської філії Близнюківського ліцею.

В рамках мініпроєкту здійснено поточний ремонт в приміщеннях харчоблоку та їдальні Бурбулатівської філії. Придбано кухонний посуд, побутову техніку та меблі для кухні та їдальні. Загальна вартість проєкту – 290 тис грн, за умовами співфінансування з обласного бюджету спрямовано 145 тис грн.

Завдяки мініпроєкту «Тепло не розкіш – це здорова нація» в топковій Уплатнівської загальноосвітньої школи встановлено твердопаливний водогрійний опалювальний котел та здійснено поточний ремонт приміщення.

Використання сучасного енергозберігаючого котла дозволить автоматизувати процес опалення шкільних приміщень й забезпечити безперебійне функціонування навчального закладу в зимовий період та зменшити обсяги спожитого твердого палива. Кошти, які будуть зекономлені, спрямують на інші нагальні потреби школи. Загальний бюджет заходів проєкту майже 300 тис грн, половина з них – кошти обласного бюджету.

Довідково. «Разом в майбутнє» – обласний конкурс розвитку територіальних громад, запроваджений у 2009 році за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

Нагадаємо.