Останні новини

Громада села Шевелівка реалізувала одразу чотири проєкти двох обласних конкурсів

Активна громада Балаклійщини презентувала три мініпроєкти обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Також було представлено успішно реалізований мінігрант у рамках виконання проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді».

Завдяки перемозі у конкурсі мінігрантів, для амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Шевелівка придбано сучасне медичне обладнання – тонометри, стетоскоп, системи для контролю рівня глюкози у крові, електрокардіограф, утилізатор (деструктор) медичних голок, стерилізатор повітряний. Загальна сума реалізації мінігранту склала 51,166 тис грн, у тому числі співфінансування з обласного бюджету – 41,268 тис грн та майже 10 тис грн кошти конкурсанта.

Також громада села Шевелівка презентувала три мініпроєкти обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Зокрема на території Асіївської сільської ради проведено заміну водогону в багатоквартирних будинках селища Слобожанське. В результаті реалізації проєкту підвищився тиск в системі водопостачання, зменшились затрати на обслуговування аварійних дільниць, поліпшилась якість води, а також покращився санітарний стан підвалів будинків.

Завдяки впровадженню другого мініпроєкту покращено санітарний та екологічний стан сільської ради, а саме придбано причепу для збору та вивезення твердих побутових відходів. В рамках реалізації третього мініпроєкту проведено поточний ремонт харчоблоку Бригадирівського ліцею.

Довідково. Конкурс мінігрантів є частиною проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», який реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансується Європейським Союзом.

Нагадаємо.