Зайцева і Дронов виступили на судовому засіданні

Вчора у Харкові відбулося одне з останніх судових засідань у справі про смертельну аварію на вулиці Сумській, в результаті якої загинули шість осіб.

Під час дебатів у Київському районному суді, обвинувачена Олена Зайцева заявила про визнання своєї провини і про готовність понести покарання за трагедію.

Другий обвинувачений в ДТП Геннадій Дронов, 19 лютого також виступив в суді з останнім словом. Своєї провини в смертельному ДТП він не визнав, але попросив вибачення у потерпілих. Своє звернення Геннадій Дронов після закінчення дебатів прочитав з аркуша.

«Да, я не признал вины в том, что произошло, своей вины наступления этого ужаса. Но я осознаю свое участие в этом и раскаиваюсь. Я не единожды просил прощения и в суде, и в камере перед богом. Я каждый день прошу прощения бесчисленное количество раз. Я прошу его и сейчас – простите меня за то, что я оказался на том перекрестке. За то, что начал это движение вместе с другими автомобилями. За то, что за секунды не осознал, что происходит. Простите. Искрение прошу простить меня и понять меня. Понять, ведь у меня не было ни малейшего умысла на нарушение правил дорожного движения».

Дронов відмовився просити про пом’якшення покарання. Проте, додав, що просить прощення не перед судом, а перед Богом і постраждалими в аварії.

Судовий вирок повинні озвучити на наступному засіданні. Попередня дата призначена на 26 лютого.

Нагадаємо.