Міністерство енергетики України долучиться до відновлення Харківської ТЕЦ-5

Міністр енергетики України Герман Галущенко в ході робочого візиту на Харківщину оцінив стан пошкодження ТЕЦ-5.

Нещодавно теплоцентраль вкотре зазнала ворожої атаки: відбулося влучання у генераційне обладнання. Внаслідок обстрілу ушкоджено інфраструктуру та устаткування станції. Значні руйнування відбулися у  головному корпусі.

За словами керівництва ТЕЦ-5, найгірше у цій ситуації те, що вперше  було поранено персонал: 8 людей з різним ступенем уражень  госпіталізовано у лікарні.

Спілкуючись із працівниками теплоцентралі, Герман Галущенко запевнив у всебічній підтримці одного з ключових в Україні підприємств теплоенергогенерації. За його словами, допомога ТЕЦ-5 надаватиметься системно і з різних джерел. Під час наради були намічені плани з відновлення ТЕЦ. Також міністр вручив працівникам станції відомчі нагороди.

Окрім обладнання ТЕЦ, через обстріл ускладнено роботу Гуманітарного Хабу, що базується на території станції та забезпечує мешканців Харківщини продуктами й необхідними речами.

Довідково. Гуманітарний хаб Харківської ТЕЦ-5, організований за ініціативи БФ «Майбутнє – дітям», для багатьох мешканців регіону став твердою опорою й підтримкою. У фокусі уваги хабу – особливо вразливі категорії населення, зокрема, родини з малими дітьми, літні та важкохворі люди. З початку війни хаб зумів акумулювати й передати харків’янам 230 тонн допомоги.

Нагадаємо.