Останні новини

Громади Харківщини отримали відзнаки всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування»

Цьогоріч зі 136 практик органів місцевого самоврядування конкурсна комісія обрала 30 переможців, до списку яких в номінації «міські ради» увійшли Мереф’янська, Харківська та Чугуївська міські ради.

Міністерство розвитку громад та територій у партнерстві з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» ушосте проводять конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування».

Мета проекту – поширювати на всю країну кращі реалізовані в громадах практики, ділитися успіхами і досвідом впровадження новацій.

За результатами, Чугуївська міська рада виборола Диплом І ступеня з практикою «Застосування міської геоінформаційної системи для збільшення надходжень до місцевого бюджету», а також Диплом ІІ ступеня за практику «Популяризація та формування іміджу міст шляхом проведення унікальних культурних заходів (на прикладі проведення ХІХ Міжнародного рєпінського пленеру в м. Чугуїв)».

Харківська міська рада отримала Диплом ІІІ ступеня  за практику «Платформа розвитку молодіжних урбанкультур та вуличних видів спорту «Street Culture».

Мереф’янська міська рада об’єднаної територіальної громади нагороджена Дипломом «Спеціальна відзнака» конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році за проєкт «Молодіжна рада «Motion Team» – ефективні лідери змін Мереф’янської громади».

З визнанням і перемогою громади Харківщини привітав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. З побажаннями нових ідей та їх успішної реалізації на благо своїх територій!

Нагадаємо.