Сергій Чернов: Місцеве самоврядування – це робота з людьми і для людей

До Дня місцевого самоврядування відбувся урочистий прийом голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону, розбудову місцевого самоврядування та з нагоди професійного свята відзнаками голови обласної ради нагороджені депутати та співробітники виконавчого апарату обласної ради.

«Роль місцевого самоврядування неможливо переоцінити, особливо сьогодні, коли відбуваються докорінні перетворення в адміністративно-територіальному устої регіону й країни та організації влади у громадах. Від того, наскільки ініціативними є лідери, депутати, на яких громади покладають велику відповідальність, від професійного рівня співробітників апаратів рад різних рівнів залежить успіх реформи передусім. Місцеве самоврядування –  це робота з людьми і для людей», – сказав Сергій Чернов та вручив нагороди обласної ради.

Заохочувальною відзнакою голови обласної ради – «Цінний подарунок – годинник з логотипом «Голова Харківської обласної ради» нагороджені:

  • Ольга Бондаренко, начальниця управління з організаційних питань діяльності ради виконавчого апарату Харківської обласної ради;
  • Наталія Дорожинська, головна спеціалістка відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом виконавчого апарату Харківської обласної ради;

  • Наталія Зорченко, начальниця відділу міжнародних зв’язків та презентаційної роботи управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради.

Нагадаємо.