Другий рік поспіль УАРОР протистоїть лобізму проти районних рад

За останні два роки діяльності, задля збереження та функціонування районних рад, Українська асоціація районних та обласних рад направила більше 30-ти позиційних звернень й провела низку публічних заходів та консультацій.

Про це зазначив Юрій Андрійчук, Голова Секретаріату УАРОР, в ході VI Форуму «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави».

«Два роки підряд відбувається лобізм проти районних рад. Ми не розуміємо, чому у 2019 році децентралізація, що здійснювалась відповідно до Концепції, змінила свій вектор. З цього часу УАРОР підготувала та надіслала більше 30-ти звернень до органів державної влади, зокрема у захист районних рад. Вони стосувались як законодавства, так і подальшого впровадження децентралізації», — зазначив Юрій Андрійчук, відповідаючи на заяви, що УАРОР не відстоює інтереси своєї спільноти.

Також, Асоціація є постійним учасником Форуму, що проводиться за підтримки Ради Європи.

«Для нашої Асоціації важливо і ми працюємо над тим, щоб районні та обласні ради стали осередком до якого йтимуть інвестори, осередком із зрозумілими та прозорими умовами та правилами», — коментує Президент УАРОР Сергій Чернов.

Нагадаємо.