Останні новини

Другий рік поспіль УАРОР протистоїть лобізму проти районних рад

За останні два роки діяльності, задля збереження та функціонування районних рад, Українська асоціація районних та обласних рад направила більше 30-ти позиційних звернень й провела низку публічних заходів та консультацій.

Про це зазначив Юрій Андрійчук, Голова Секретаріату УАРОР, в ході VI Форуму «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави».

«Два роки підряд відбувається лобізм проти районних рад. Ми не розуміємо, чому у 2019 році децентралізація, що здійснювалась відповідно до Концепції, змінила свій вектор. З цього часу УАРОР підготувала та надіслала більше 30-ти звернень до органів державної влади, зокрема у захист районних рад. Вони стосувались як законодавства, так і подальшого впровадження децентралізації», — зазначив Юрій Андрійчук, відповідаючи на заяви, що УАРОР не відстоює інтереси своєї спільноти.

Також, Асоціація є постійним учасником Форуму, що проводиться за підтримки Ради Європи.

«Для нашої Асоціації важливо і ми працюємо над тим, щоб районні та обласні ради стали осередком до якого йтимуть інвестори, осередком із зрозумілими та прозорими умовами та правилами», — коментує Президент УАРОР Сергій Чернов.

Нагадаємо.