Останні новини

Сергій Чернов: Економічний розвиток сільських територій – наш стратегічний напрямок

У Харкові пройшов День відкритих дверей Харківського регіонального офісу Програми U-LEAD з Європою. U-LEAD запропонувала нові формати роботи у 2020 році.

Захід проходив у форматі відкритого спілкування, обміну думками та ідеями.

Представники Програми презентувати оновлену команду регіонального підрозділу U-LEAD, а керівники ОТГ області – досягнення своїх громад, які стали результатами плідної роботи з фахівцями команди U-LEAD. Також обговорили перспективи та напрями співпраці на 2020 рік.

Сергій Чернов відзначив, що за роки співпраці із Програмою U-LEAD з Європою у громадах відбулись суттєві зміни, у тому числі й успішне впровадження заходів реформи децентралізації в Україні.

«Економічний розвиток сільських територій – наш стратегічний напрямок у співпраці з Програмою U-LEAD. Наразі вирішено багато територіальних питань, але ми повинні усвідомлювати, що на цьому етапі впровадження реформи місцевого самоврядування не закінчується. Попереду ще багато роботи, у контексті різноманітних міжнародних програм та ініціатив», – підкреслив голова обласної ради.

Сергій Чернов наголосив, що серед найближчих перспектив на Харківщині планується впровадження технопарків основне завдання яких – сприяння розвитку та впровадження новітніх сучасних технологій, інноваційних методик і залучення інвестицій.

Окрім того, йшлося про новий формат співпраці Програми з громадами області.

Нагадаємо.