Сергій Чернов обговорив з Дмитром Разумковим хід і завершення реформи децентралізації

Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зустрівся з Головою Верховної Ради України Дмитром Разумковим.

Сергій Чернов порушив чимало питань, які сьогодні хвилюють представників усіх рівнів місцевого самоврядування.

«Ключовими у спілкуванні  з главою українського парламенту були аспекти, викладені у зверненні УАРОР до керівництва держави, де йдеться про порушення  принципів впровадження реформи децентралізації в Україні.

Домовилися по завершенні карантину провести засідання Консультативно-дорадчої ради під головуванням Голови ВРУ Дмитра Разумкова за участю голів обласних, районних рад, представників інших асоціацій органів місцевого самоврядування, із залученням народних депутатів, керівництва офісу Президента України, урядовців для розгляду актуальних питань законодавчого забезпечення реформ, проведення чергових місцевих виборів, налагодження на постійній основі конструктивних комунікацій між місцевим самоврядуванням і органами державної влади», – говорить президент УАРОР Сергій Чернов.

Він також зазначив, що «сьогодні в державі не вистачає центру проведення консультацій, діалогу, прийняття узгоджених, збалансованих і прозорих рішень. Хочеться вірити, що таким майданчиком стане Верховна Рада України».

Нагадаємо.