Автори кращих історій успіху громад отримали нагороди

Відбулось нагородження переможців обласного конкурсу журналістських робіт «Історії успіху громад».

Працівників ЗМІ, які у своїх друкованих, онлайн, відео та радіороботах розповіли найкращі історії успіху громад нагородив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

«Ваша професія, безумовно, залишається однією з найбільш життєво необхідних суспільству. Своєю щоденною працею ви несете мешканцям області різнобічну та об’єктивну інформацію, змістовно і по суті сповіщаючи про події, що відбуваються в області. У день вашого професійного свята бажаю сміливих ідей і яскравих проектів, переконливих матеріалів та високих рейтингів, натхненної творчості, наполегливості в досягненні цілей і впевненості на шляху підкорення професійних вершин», – сказав Сергій Чернов.

Харківська обласна рада була перша в Україні, запровадивши конкурс журналістських робіт «Історії успіху громад», використовуючи методику Ради Європи.

«З кожним роком кількість учасників збільшується, якість робіт росте. Наразі подібний конкурс запровадили ще вісім областей України. Наша мета, щоб якомога більше журналістів не просто брали участь у цьому конкурсі, а й у самому процесі децентралізації», – підкреслив Сергій Чернов.

У ході урочистостей голова Харківської обласної ради вручив нагороди та дипломи переможцям у п’яти видах ЗМІ:

Краща публікація у друкованому ЗМІ – Олександр Гаркавець, газета «Слобідський край».

Краща онлайн-публікація – Альона Нагаєвщук, медіагрупа «Накипіло».

Кращий радіоматеріал – Костянтин Ісаєнко, радіо VTSU

Кращий відеоматеріал – Анна Красноперова, телерадіокомпанія «Лозова».

Краща публікація у шкільному ЗМІ – Катерина Айнітдінова, Куп’янський навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія №3».

Автори, які стали переможцями конкурсу у відповідних номінаціях, нагороджені преміями: 1 місце – 7 тис. грн., 2 місце – 5 тис. грн., 3 місце – 3 тис. грн. у кожній з номінацій.

Довідково. Обласний конкурс журналістських робіт «Історії успіху громад» проводиться обласною радою з 2017 року, з метою забезпечити підвищення поінформованості та обізнаності населення регіону стосовно реалізації реформи місцевого самоврядування і децентралізації влади, конкретних прикладів розвитку громад та кращих практик.

Нагадаємо.