Останні новини

Після завершення карантину відбудеться розширена зустріч керівництва регіону з активом чорнобильського руху

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов напередодні 34 річниці аварії на Чорнобильській АЕС поспілкувався з представниками чорнобильських організацій області.

Обговорили питання, що стосувалися лікування, вшанування, заохочення людей, які свого часу долучилися до ліквідації наслідків катастрофи.

«Сьогодні ми скуті у можливості особистого спілкування з великими групами людей, організації масштабних зустрічей і нарад. Але це не стає на заваді в реалізації вже визначених завдань. Ми не зупиняємось працювати для поліпшення умов лікування й оздоровлення чорнобильців у Харківському обласному диспансері радіаційного захисту.

Так, з обласного бюджету виділені кошти на виготовлення проектно-кошторисних документів для продовження робіт. Наразі завершується підготовка документації та проведення експертиз. Після чого ініціюватимемо співфінансування реконструкції з боку держави, міжнародних проектів і програм».

Голова Харківської обласної ради зазначив, що влада Харківщини завжди дослухається до питань, які порушують чорнобильці. Після завершення карантину, наголошує Сергій Чернов, відбудеться розширена зустріч керівництва обласної ради й облдержадміністрації, депутатів обласної ради й Верховної Ради України з активом чорнобильського руху, щоб за потреби була змога не лише констатувати наявні проблеми, але й актуалізувати їх на державному рівні за допомогою парламентарів.

«У нинішніх умовах прошу своїх колег, голів районних та міських рад, керівників ОТГ, використовуючи наявні засоби комунікації, обговорити з чорнобильцями проблеми на місцях та надати їм допомогу в межах компетенції», – зазначив Сергій Чернов.

За його словами, витримавши належний період часу карантинні обмеження, кожен зможе зберегти себе і рідних для того, щоб далі продовжувати працювати на користь своєї сім’ї, рідного краю, України.

Нагадаємо.