Депутати, держслужбовці та журналісти зіграли дружній матч

Турнір з міні-футболу з нагоди Дня журналіста серед команд депутатів Харківської обласної ради, Харківської міської ради, держслужбовців та журналістів регіону пройшов у Школі вищої спортивної майстерності.

Перемогу виборола команда держслужбовців Харківщини з рахунком 4:1. Друге місце дісталося «акулам пера». На третьому – збірна Харківської міської ради.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав переможців турніру та вручив їм кубки та медалі.

«У сьогоднішньому заході ми поєднали і підведення підсумків журналістського конкурсу, і спортивні змагання до Дня журналістики, у яких взяли участь окрім журналістів, депутати обласної та міської рад, держслужбовці області. Думаю, це свято додало усім енергії та бажання разом працювати та рухатися вперед, адже спорт завжди об’єднує людей».

Перемога в обласному турнірі збірної команди держслужбовців далася нелегко, зізнався граючий тренер цієї команди Віктор Детюк.Тому такі яскраві емоції у гравців всієї команди після вручення переможного Кубку.

За словами депутата Харківської обласної ради, першого віце-президента – виконавчого директора Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Миколи Тітова: «Дуже добре, що депутати можуть продемонструвати, що вони спроможні не тільки говорити з трибуни, як і журналісти – готувати гострі матеріали, а перебувають у добрій фізичній формі і своїм прикладом показують як треба організовувати дозвілля».

Нагадаємо.