Останні новини

У Будинку рад пройшли урочистості до Дня місцевого самоврядування

У святковому заході взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, депутати обласної та інших місцевих рад, посадові особи органів місцевого самоврядування.

«Я завжди сприймаю День місцевого самоврядування як всенародне свято. Тому що публічне управління чи то на рівні невеликого села або великого міста, району або регіону – справа тих, хто присвятив себе служінню людям. Як тих, хто пройшов горнило виборів та став депутатами, отримавши довіру громади, так і посадових осіб у виконавчих комітетах та апаратах місцевих рад. На плечі цих людей покладається велика відповідальність та складна робота із забезпечення життєдіяльності громад, у тому числі, робота соціальних установ, функціонування інфраструктури та комунікацій, робота з молоддю та турбота про літніх людей. Разом з тим, через самоврядування, як виключно демократичний інститут влади, формується громадянське суспільство в країні», – наголосив Сергій Чернов.

Під час урочистої церемонії нагородження Сергій Чернов вручив почесну відзнаку Харківської обласної ради «Слобожанська слава» депутату обласної ради, голові постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту, культури та туризму Валерії Мураєвій та заступнику Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євгенію Водовозову.

Також, за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону, розбудову місцевого самоврядування нагороди та заохочувальні відзнаки отримали депутати місцевих рад та посадові особи органів самоврядування Харківщини.

Нагадаємо.