Харківський борець виборов «бронзу» чемпіонату Європи

У Бухаресті стартував чемпіонат Європи з боротьби серед спортсменів до 17 років. Кадетська збірна України здобула три медалі.

Харків’янин Дмитро Стрижекозін, представник найтяжчої категорії (до 110 кг), дійшов до півфіналу, в якому поступився майбутньому чемпіону, угорцю Ласло Дарабосу (0:9).

Проте в боротьбі за третє місце Стрижекозін впевнено здолав австрійця Леонгарда Юнгера (8:0) та виграв дебютну “бронзу” континентальної першості.

Владо дебютував на ЄВРО і киянин Єгор Якушенко (до 80 кг). Українець успішно пройшов перші два раунди змагань і лише у півфіналі зазнав поразки від майбутнього чемпіон, молдавця Міхая Гуту (2:5). У “бронзовому” фіналі Якушенко мав запеклу боротьбу з турком Альпереном Бербером і здобув перемогу з рахунком 8:6.

Ще одну медаль у ваговій категорії до 48 кг виборов чинний чемпіон світу серед кадетів Микита Дементьєв з Маріуполя. Спортсмен впевнено пройшов кваліфікацію, однак у близькому чвертьфіналі поступився майбутньому чемпіону, 15-річному грузину Вахтангу Лолуа (1:1). Тим не менш, Дементьєв отримав шанс боротися за “бронзу” у сутичці з болгарином Альошею Красіміровим. Українець переміг з рахунком 9:0 та виграв другу в кар’єрі медаль чемпіонату Європи.