Дорожні служби готуються до зими

Наразі дорожники проводять завершальні роботи з облаштування шляхів та активно готуються до зими.

В області вже закуплені необхідні обсяги піску та пісчано-соляної суміші для посипання доріг в снігопад та  ожеледицю. Укомплектованим є і парк необхідної спецтехніки.

Також, завершуються ремонтні роботи на автошляхах Харківщини. На автодорозі Чугуїв-Печеніги-Великий Бурлук проводять роботи з влаштування захисних шарів покриття.

За даними Служби автомобільних доріг, ці роботи розпочаті 24 вересня. Зараз проводиться влаштування захисних шарів з емульсійно-мінеральних сумішей для збереження наявного покриття на ділянці від Чугуєва до смт Кочеток – 2,9 км.

Як розповіли в САД, на сьогодні по правій смузі руху нанесений захисний шар протяжністю 2,6 км. «Роботи продовжуються. Захист з емульсійно-мінеральних сумішей планується нанести у двох шарах виділеної ділянки».

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов прокоментував ремонт доріг на Харківщині.

«На власному прикладі Харківщина довела, що об’єднавши зусилля державного, обласного та районного керівництва, а також при правильному підході за декілька років можна не тільки відремонтувати стратегічно важливий напрям, а й побудувати нову довгоочікувану дорогу за декілька місяців більше ніж можливо. Будемо продовжувати працювати в такому же темпі та робити все необхідне для покращення життя громад».

Нагадаємо.