У Харкові проходить тренінг для землевпорядників ОТГ

Тренінг «Аналіз зібраної інформації. Основи роботи з геоінформаційними системами» для землевпорядників партнерських ОТГ проходить у Будинку рад.

Навчання організовані в рамках Програми місцевого системного розвитку по проекту USAID «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні».

Представники дванадцяти об’єднаних територіальних громад області у ході триденного тренінгу дізнаються:

  • про основи роботи з геоінформаційними системами;
  • про способи аналізу інформації;
  • про визначення меж ОТГ та населених пунктів, що входять до їх складу;
  • про роботу з державним майном на території громад.

Тренерами заходу виступають Роман Норчевський, керівних технічного департаменту ТОВ «БлюмІнфо-Юкрейн» Катерина Резникова та тренер-фасилітатор Марина Бриль.

За словами Катерини Резникової, тренінг проводиться з метою сформувати в учасників практичні навички роботи з геоінформаційними системами на прикладі програмного забезпечення ArcGis та навчити працювати з растровими та векторними даним, визначати систему координат, працювати з атрибутивними даними.

«Це сприятиме у вирішенні проблеми землеустрою в громаді, прийнятті обґрунтованих рішень щодо земельних питань, які будуть зрозумілими та прозорими для громадян».

Довідково. Програма Місцевого системного розвитку виконується Фондом «Східна Європа» у партнерстві ТОВ «БлюмІнфо – Юкрейн», громадською організацією «ДЕСПРО» та Київським економічним інститутом в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Нагадаємо.