Останні новини

Сергій Чернов: Промислові та сільськогосподарські підприємства Чугуївщини конкурентоздатні не лише в Україні

Голова обласної ради Сергій Чернов ознайомився з роботою провідних підприємств Чугуївського району, серед яких ТОВ «ТММ – Енергобуд Менеджмент» та ТОВ «Агросервіс ЛТД».

Промисловий «Енергобуд» та сільськогосподарський «Агросервіс» – важливі складові економіки не лише Чугуївщини, але й усієї Харківщини.

Сергій Чернов оглянув потужності виробництва ТОВ «ТММ – Енергобуд Менеджмент», що спеціалізується на виготовленні трубопроводів для об’єктів енергетики, зокрема гнутих відводів за допомогою гарячого індукційного нагріву.

Усі зварювальні роботи на підприємстві використовуються на сучасному обладнанні фірм Fronius та ESAB, процедури зварювання сертифіковані, спеціалісти зварювального виробництва атестовані на відповідність вимогам міжнародних стандартів. Якість продукції контролюється заводською лабораторією на усіх етапах виробництва.

Також голова обласної ради сьогодні відвідав сучасний тваринницький комплекс сільськогосподарського підприємства «Агросервіс ЛТД», яке розташовано у с.Волохів Яр Чугуївського району.

«Агросервіс ЛТД – потужний комплекс, важливе для продовольчої безпеки краю господарство. За чотири роки тут побудовано найсучасніший тваринницький комплекс, завдяки чому вдалося організувати м’ясо-молочне виробництво за європейськими стандартами», – зауважив Сергій Чернов.

Підбиваючи підсумки робочої поїздки, голова облради наголосив, що вкотре переконався у ефективності та важливості поєднання наукових розробок й сучасних технологій для сільськогосподарського виробництва, а також у результативності синтезу креативних ідей молоді з досвідом старшого покоління у вирішенні питань розвитку територіальних громад.

«Малинівській територіальній громаді за два роки вдалося залучити на 8,5 тисяч мешканців понад 10 млн грн інвестицій завдяки успішній співпраці небайдужих громадян, активної молоді та досвідчених фахівців. Громада підготувала та реалізувала багато проєктів, велика кількість ідей, спрямованих на покращення добробуту громадян, на часі.

Промислові та сільськогосподарські підприємства Чугуївщини конкурентоздатні не лише в Україні, а й у світі. Це приклад продуктивного сучасного менеджменту.

Головне, що в громаді зрозуміли: якість життя, вирішення проблемних питань у населених пунктах залежить передусім від уміння знаходити компроміси та об’єднуватися й працювати заради добробуту Слобожанщини», – сказав Сергій Чернов.

Нагадаємо.