На Харківщині призначили голів окружкомів

Інформація про призначення всіх керівників окружних виборчих комісій розміщена на сайті Центральної виборчої комісії.

За даними ЦВК, у Харківській області сформовано 14 окружних виборчих комісій (№№ 168-181), із яких 7 розташовані у місті Харкові, ще 7 – у районах Харківської області.

Згідно із законом окружні комісії повинні бути сформовані у складі не менше 12 членів, водночас кожен кандидат у президенти має право подати в кожну комісію по одному своєму представнику. Правом подачі кандидатур до складу окружних комісій скористалися 43 з 44 кандидатів у президенти.

Кандидати, які запропонували своїх представників в усі комісії, отримали по 16 представників у керівництві окружкомів.

У середньому кожна комісія складається з більш ніж 30 людей, зокрема найменший склад сформовано в одній із комісій Луганської області – 29, а найбільший – у двох комісіях Харківської області – 41.

Найбільше окружних комісій створено в Дніпропетровській області – 17, 14 комісій створено в Харківській області, в Києві їх 13, по 12 – у Львівській та Донецькій областях, 11 – в Одеській, по 9 – у Київській і Запорізькій, по 8 – у

Вінницькій і Полтавській, по 7 – в Івано-Франківській, Хмельницькій та Черкаській, по 6 – у Житомирській, Закарпатській, Луганській, Миколаївській, Сумській та Чернігівській, по 5 – у Волинській, Рівненській, Тернопільській, Кіровоградській і Херсонській, а найменше в Чернівецькій – 4.

Довідково, 18 лютого ЦВК сформувала склад 199 окружних виборчих комісій на вибори Президента України 31 березня, у тому числі призначивши їх керівництво – голову, заступника і секретаря. Також, 18 лютого ЦВК зареєструвала 305 офіційних спостерігачів на вибори в Україні.

Нагадаємо.