У Харкові пройде Форум вуличних культур

На форумі зберуться представники вуличних культур з Харкова, області і всієї України для обміну досвідом, презентації найкращих проєктів та ініціатив.

Зокрема, учасники форуму обговорюватимуть попередні результати першого в Україні конкурсу ідей проєктів вуличної культури, який проводять Український культурний фонд і громадська організація «Центр вуличних культур».

Також буде презентована програма «Створення нової ідентичності Української молоді за допомогою інструментів креативної індустрії вуличних культур 2021-2030» та проєкт Закону України «Про основні засади молодіжної політики».

Захід відбудеться з 9 до 11 квітня включно. Форум можна буде дивитися онлайн на YouTube-каналі «Street Culture».

Організатори заходу повідомили, що найближчим часом по всій державі буде створена багаторівнева інфраструктура молодіжних центрів, а на державному рівні з’явиться «Український молодіжний фонд» за зразком «Українського культурного фонду». УМФ має надавати грантову підтримку організаціям і фізичним особам, які створюють проєкти у молодіжній сфері.

Довідково. Всеукраїнський форум вуличних культур проводиться в Харкові з 2016 року. Завдяки форуму з’явилася всеукраїнська платформа для неформальної освіти у сфері вуличних культур «Street Culture Academy».

Нагадаємо.