БФ «Майбутнє – дітям» передав партію медикаментів для постраждалих мешканців регіону

Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» передав Гуманітарному хабу Харківської ТЕЦ-5 нову партію медикаментів для постраждалих від військових дій мешканців Харкова та області.

4376 пакувань імуномоделюючих та підтримуючих здоров’я медичних препаратів було зібрано завдяки партнерській допомозі фармацевтичних компаній Gedeon Richter Plc (в особі Istvan Jakubovics), Béres Pharma (Ferenc Major), Medochemie Ltd (Yiannakis Mouzouris) та БФ “Фармація” (Віталій Архіпов).

«Системна благодійна допомога ліками та медикаментами від наших партнерів надзвичайно важлива для харків’ян, особливо у ці дні, – зазначив керівник Харківської ТЕЦ-5 Олександр Мінкович. – Багато людей, на жаль, потерпають від щоденних обстрілів, у деяких просто немає можливості придбати собі необхідні ліки. Завдяки таким постачанням волонтери Гуманітарного хабу адресно доставляють мешканцям найбільш небезпечних районів все, у чому вони мають потребу».

За рік повномасштабної військової агресії рф проти України Гуманітарний хаб Харківської ТЕЦ-5 за участю команди Благодійного фонду ”Майбутнє – дітям” розподілив між мешканцями Харкова та області понад 230 тонн гуманітарної допомоги, серед якої продукти й дитяче харчування, ліки, засоби гігієни та предмети першої необхідності. Крім цього, людям було доставлено генератори та газові й електропечі для приготування їжі.

Довідково. Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» ще до війни опікувався дітьми, що перебували в інтернаті при Нижньобистрівській гімназії. З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну на території гімназії було створено прихисток для внутрішньо переміщених осіб.

На сьогодні команда Фонду підтримала вже понад 500 підопічних (діти гімназії, сімʼї ВПО із дітьми), кількість яких постійно збільшується. Загалом 2022 року, окрім прихистку, одягу та засобів гігієни, Фонд забезпечив близько 150 000 порцій їжі, а також системно покращує умови проживання, навчання та дозвілля підопічних.

З 2022 року Фонд розвиває проєкт міжнародних спортивних таборів Olympic Dreams, головною метою якого є підтримка українських спортсменів, їх оздоровлення, а також, забезпечення їх сталого тренувального процесу та отримання міжнародного спортивного досвіду задля майбутніх перемог України на світових аренах. Звіт за 2022 на сайті Фонду.

Нагадаємо.