Гуманітарний хаб Харківської ТЕЦ-5 закликає до взаємодії

Волонтери гуманітарного хабу Харківської ТЕЦ-5 продовжують доставляти продуктові набори, товари першої необхідності, ліки у важкодоступні райони Харкова.

Команда хабу на чолі з керівником теплоцентралі Олександром Мінковичем невпинно розширює партнерську базу, що дозволяє допомагати тим, хто цього потребує найбільше:

«Ми у постійному пошуку нових резервів та донорів для того, щоб підтримувати найбільш незахищених жителів нашого регіону, людей похилого віку, родин з маленькими дітьми. Та, окрім зменшення обсягів гуманітарної допомоги від західних партнерів, щодня ми стикаємося з проблемами логістики. Потребуємо транспорт, паливо, змінні склади для доставки вантажів з різних точок України. Тому вдячні усім, хто на цьому волонтерському шляху відгукується і підставляє плече. Запевняю, наша команда працюватиме, доки стане сил, засобів та можливостей», – говорить Олександр Мінкович.

Він також наголосив на тому, що зменшення донорського ентузіазму і втома від війни не спростовує потреб людей що продовжують жити в гарячих точках, в обпалених війною домівках. А складність гуманітарної ситуації на Сході та Півдні має об’єднувати усіх українців задля допомоги цілій країні.

Нагадаємо, гуманітарний хаб ТЕЦ-5 організований на початку війни за участі Благодійного фонду «Майбутнє дітям» та координаційної підтримки обласної військової адміністрації і її керівництва в особі очільника Олега Синєгубова та його заступника Михайла Харнама. За період діяльності хаб розподілив між жителями Харкова та області понад 100 тонн гуманітарної допомоги, серед якої продукти й дитяче харчування, засоби гігієни та першої необхідності, медикаменти і предмети догляду. Крім цього, люди також отримували від волонтерів генератори та газові електропечі для приготування їжі.

Нагадаємо.