У Харкові пройде Ярмарок вакансій для майбутніх медиків

У середу, 5 лютого, у Харківському національному медичному університеті відбудеться Ярмарок вакансій для студентів, інтернів та випускників медичних вузів.

Головна мета – допомогти центрам первинного рівня Харківської та інших областей вирішити кадрові питання, а також зацікавити новими можливостями, які сьогодні відкриваються для майбутніх медиків в сільській місцевості.

На заході буде презентовано понад 20 медичних закладів з Харківського, Барвінківського, Вовчанського, Дворічанського, Ізюмського, Красноградського, Краснокутського, Сахновщинського, Шевченківського та інших районів та областей, приватні медичні центри і лікарні міста.

Студенти, інтерни та випускники медичних вузів міста зможуть поспілкуватися з головними лікарями медцентрів, дізнатися, які умови створені для молодих фахівців в сільській місцевості, поповнити «Книгу контактів» та визначитися з місцем майбутньої роботи або інтернатури.


У рамках Ярмарку вакансій також відбудеться кілька круглих столів, на яких представники медичних вузів, громад, експерти з питань медичної реформи, студенти-випускники та інтерни обговорять питання трансформації медичної освіти,  нові можливості професії та виклики, з якими стикаються молоді фахівці.

Початок – о 10.00. Вхід вільний.

Довідково: Ярмарок вакансій – частина проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», що реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини».

Проєкт реалізується Харківською обласною радою в партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування  Харківської області, громадською організацією «Агенція змін «Перспектива» та громадською спілкою «Українсько-Німецька Медична Асоціація».

Нагадаємо.