Останні новини

Сергій Чернов підтримує розвиток первинної медицини в громадах

Харківською обласною радою у партнерстві з громадськими організаціями реалізується проект «Ефективна первинна медицина в громаді».

Днями учасники проекту розповіли про новий етап в роботі – презентацію власного сайту проекту.

«Відтепер медики та керівники закладів первинної медичної допомоги, мешканці громад та представники місцевої влади зможуть у зручному форматі знайти багато корисної інформації  – від актуальних новин в сфері медичної реформи до навчальних вебінарів», – зазначила менеджерка проєкту Анна Воротинцева.

Тут можна отримати інформацію щодо реалізації проекту, його грантових та навчальних програм.

Крім того, ресурс містить розділ «Корисні поради»  для управлінців ЦПМСД та лікарів первинної ланки, а також розділ «Вебінари», які доступні в онлайн режимі.

«Цей матеріал допоможе розкрити більшу кількість актуальних для лікарів тем і пройти дистанційне навчання тим медпрацівникам, хто не має можливості  брати участь у тренінгах проекту», – зазначила Анна Воротинцева.

Відвідати сайт можна за посиланням hromadahealthcare.org.

Довідково:  Проект реалізується Харківською обласною радою у партнерстві з ГО «Агенція Змін «Перспектива», ГС «Українсько – Німецька Медична Асоціація» та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області.

Проєкт створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання міні-грантів для покращення медичного сервісу та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.

Нагадаємо.