Цьогоріч у конкурсі «Ефективна медицина в громаді» бере участь 41 мініпроєкт

У цьому році на конкурс було подано 42 мініпроєкти. Від міських територіальних громад подано 10 проєктів, від селищних громад – 21 мініпроєкт, від сільських громад – 10, від медичного закладу – один проєкт.

Бюджет зареєстрованих проєктів становить 19,7 млн гривень, з яких співфінансування з обласного бюджету складає 13,1 млн гривень (66,5%); місцевих бюджетів – 6,2 млн гривень (31,5%); кошти партнерів 0,4 млн гривень (2%).

Заходами проєктів передбачається придбання кардіологічного, отоларингологічного, хірургічного, терапевтичного обладнання, зокрема, кисневі концентратори, діагностичні комп’ютери та інше. Крім цього один мініпроєкт передбачає придбання автомобіля для сімейного лікаря.

В рамках проєкту було реалізовано 25 мінігрантів у медичних закладах первинної  ланки, які отримали сучасне медичне обладнання та апаратуру майже на 7 мільйонів гривень.

«Реалізовано 25 проєктів, понад 7,5 млн грн коштів залучених за підтримки Європейського Союзу. Це прямі інвестиції у сільську місцевість – у розвиток матеріально-технічної бази, створення належних умов, де вони були необхідні. Це конкретна економічна складова, яка допомогла зрозуміти, що треба генерувати ідеї, писати проєкти, тільки у конкурентній боротьбі отримувати успішні результати. Вважаю, що майданчик для цього ми створили, підтвердження цьому – реалізовані мініпроєкти», – прокоментував депутат обласної ради Сергій Чернов.

моніторинг-сесія проєкту, 2020 рік

До 21 травня будуть опублікувані результати розгляду комісією. Виконання проектів має бути завершено до 1 грудня.

Довідково.