Останні новини

Спортсмени Харківщини нагороджені відзнаками обласної ради

У Будинку рад відбувся урочистий прийом голови Харківської обласної ради. За вагомі досягнення Сергій Чернов вручив обласні відзнаки спортивним діячам Харківщини.

«Вітаю спортивну гордість Харківщини. Завдяки вашому таланту, щоденним важким тренуванням слава нашого регіону повниться вагомими спортивними здобутками. Ми захоплено стежимо за виступами харків’ян на ключових всеукраїнських і міжнародних змаганнях, пишаємося перемогами.

Від імені депутатського корпусу області висловлюю щиру подяку за ваш особистий внесок у формування іміджу регіону. Особлива вдячність тренерському складу. Ваш досвід має безцінне значення для молодих спортсменів, а вміння працювати на результат заслуговує на безмежну повагу. Харківська школа греко-римської боротьби традиційно виховує майстерних спортсменів. Переконаний, що ці перемоги є гарним стимулом для подальшого розвитку»,- зазначив Сергій Чернов.

За вагомі спортивні досягнення заохочувальною відзнакою голови обласної ради – «Цінний подарунок – годинник з логотипом «Голова Харківської обласної ради» нагороджено Семена Новікова, двократного чемпіона світу з греко-римської боротьби, чемпіона Європи з греко-римської боротьби, студента навчально-наукового інституту переробних і харчових виробництв Харківського національного технічного університету сільського господарства.

Грамотою Харківської обласної ради відзначено:

  • Андрія Кулика, чемпіона України та багаторазового переможця міжнародних турнірів з греко-римської боротьби, члена збірної команди України з греко-римської боротьби, студента факультету технологічних систем і логістики Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка;
  • Дімітрія Тимченка, старшого тренера збірної команди України з греко-римської боротьби нагороджено за вагомий особистий внесок у розвиток та пропаганду олімпійського руху, сприяння підвищенню міжнародного авторитету України та Харківщини, підготовку спортсменів міжнародного класу.

Нагадаємо.