Український борець виграв молодіжний чемпіонат світу

Завдяки харків’янину Мухаммеду Алієву Україна вперше в історії виграла «золото» в чоловічій вільній боротьбі на чемпіонаті світу U23.

Харківський «вільник» Мухаммед Алієв завоював «золото» молодіжного чемпіонату світу, що проходив у Сербії, у вазі до 86 кг.

На шляху до фіналу Алієв виграв непростий півфінальний поєдинок проти росіянина Загіда Карімова. Програючи 0:5, українець зробив камбек і вирвав путівку у фінал із мінімальною перевагою – 6:5.

У вирішальній же сутичці Алієв здобув впевнену перемогу над представником Ірану Саджадом Сабералі Голамі.

Таким чином Алієв уперше в кар’єрі здобув медаль молодіжного чеміонату світу і приніс Україні перше в історї «золото» подібних змагань у чоловічій вільній боротьбі.

Довідково. Мухаммед Алієв – 22-річний харківський борець, що виступає у вазі до 86 кг. У жовтні 2021 року виступав на дорослій світовій першості. У норвезькому Осло він посів 12-те місце. Для Алієва це перша золота нагорода на змаганнях подібного масштабу.