Харківський борець став чемпіоном України

У Харкові визначилися переможці та призери чемпіонату України з вільної боротьби пам’яті Заслуженого тренера України Леоніда Дуная.

В активі господарів турніру 5 медалей.

Чемпіоном України у ваговій категорії до 86 кг. став харків’янин Мухаммед Алієв. На шляху до перемоги він здолав чотирьох суперників, в тому числі ще одного харківського борця Мраза Джафаряна, а в фіналі – Олексія Доманицького з Львівської області.

Мраз Джафарян зайняв у цій ваговій категорії 3-е місце.

Срібним призером чемпіонату у ваговій категорії до 57 кг. став харківський борець Каміль Керімов. Він успішно провів три поєдинки, але в фіналі поступився киянину Андрію Яценко.

У ваговій категорії до 92 кг. бронзовими медалями відзначилися харків’яни Володимир Кочанов і Гліб Грінченко.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла четверте місце. Перше за командою Одеської області, друге посіли кияни, а третє – збірна Львівщини. Всього ж у змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з 17 регіонів країни.

За підсумками цього турніру будуть відібрані спортсмени, які поборються за олімпійські ліцензії, а також за медалі чемпіонату Європи.