Українські легкоатлети вибороли три медалі на турнірі в Іспанії

Троє українських легкоатлетів завоювали медалі на турнірі в іспанському Андухарі в рамках Бронзового континентального туру. Збірна виграла нагороди всіх ґатунків: “золото”, “срібло” й “бронзу”. Переможцем турніру в штовханні ядра став українець Роман Кокошко. Легкоатлет показав свій найкращий результат – 20.71 метра – у п’ятій спробі, що не лише принесло йому золоту медаль, а й стало його новим особистим рекордом. Друге місце посів бразилець Вілліан Дурадо (20.49 м), а третім став бронзовий призер чемпіонату Європи-2016, португалець Цанко Арнаудов (19.6 м). Ще одну медаль Україні принесла стрибунка у висоту Катерина Табашник. Спортсменка виборола “срібло”, подолавши планку на 1.81 метра. Українка без помилок пройшла всі … Читати далі Українські легкоатлети вибороли три медалі на турнірі в Іспанії