Харківські борці вибороли медалі чемпіонату Європи

В іспанському місті Понтеведра пройшли змагання з греко-римської, вільної та жіночої боротьби серед юніорів, на яких спортсмени Харківщини здобули срібну та три бронзові нагороди.

Харківську область у складі збірної України представляли шість борців. Четверо з них повернулися з медалями. Усі нагороди були завойовані представниками вільного стилю.

Срібним призером у вазі до 61кг став Олександр Євсєєнко. На шляху до фіналу він здолав суперників з Молдови, Македонії та Угорщини, але в двобої за «золото» поступився борцю з Вірменії.

Бронзовими призерами стали Каміль Керімов (вагова категорія – до 57 кг), Демід Караченко (вагова категорія – до 86кг) та Христина Малявка (жіноча боротьба, вагова категорія – до 68кг).

Загалом на цьому чемпіонаті українські борці завоювали 1 золоту, 4 срібні та 8 бронзових нагород, а також посіли друге загальнокомандне місце в жіночій боротьбі.