Останні новини

Заява Сергія Чернова щодо політичного тиску на нього та дискредитації діяльності

Сергій Чернов оприлюднив Заяву щодо дискредитації його професійної діяльності.

«Прикро, коли ті, хто має захищати, навпаки стають інструментом тиску та залякувань. Ще гірше, коли від безсилля вони вдаються до залякування членів родини.

Повертаючись з Києва, дізнаюсь із телеграм-каналу Труха, що у моєму офісі та у помешканні сина Служба безпеки України проводить обшуки. Якщо вони хотіли взяти одну з книг з моєї особистої бібліотеки — так би й сказали. Я б не відмовив. На жаль, публікація фотоматеріалів з місця подій та інформації, що не відома навіть тим, до кого прийшли з обшуками, лише підтверджують замовний характер усього сьогоднішнього дійства.

Та усе розпочалось не сьогодні. Дискредитація мене як на національному, так і міжнародному рівнях триває вже понад рік. Наприклад, народний депутат Віталій Безгін щоразу у своїх виступах звинувачує мене у не правомірності зайняття посади керівника Української асоціації районних та обласних рад. Обливає брудом попри висновки Національної академії правових наук України та Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. засл. проф. М.С.Бокаріуса», які зауважують на законності дій УАРОР та на його, депутата, втручання у діяльність та дискредитацію громадського об’єднання. Звичайно, народний депутат розумніший за всіх, не пристало йому дослухатись до думки вчених мужів.

Це лише один з прикладів єдиного ланцюга висловлювань та заходів, спрямованих на створення тиску та дискредитації мене як посадовця та політика. Можливо, їм зле від того, що колеги довірили мені очолити Українську асоціацію районних та обласних рад або, що є я членом делегації України у Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи та Почесним президентом Дипломатичного клубу. А може кісткою у горлі їм стоїть те, що я був радником на громадських засадах голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова. Немає значення. Варте уваги тільки Закон, державність та місцеве самоврядування.

Минулого року я вже виграв у харківському суді справу щодо захисту честі та гідності стосовно начебто моїх подорожей до окупованого Криму. Наразі подібна справа розглядається у суді Чернігівської області. Повірте, правда буде на моєму боці.

Вже три роки СБУ розслідує справу щодо погроз фізичної розправи на мою адресу та про результати цього розслідування нікому не відомо. Півроку поліція не може довести до завершення справу про перешкоджання діяльності депутату Харківської обласної ради. Та нічого, ці справи також буде доведено до логічного завершення.

Я щиро вдячний усім, хто з різних куточків нашої держави телефонував та надсилав сьогодні листи та повідомлення про підтримку як особисту, так й організаційну. Запевняю, маю всі необхідні документи та рішучість протидіяти кляузникам та горе-експертам.

Все буде Україна!», – сказав Сергій Чернов.

Нагадаємо.