Голова обласної ради ознайомився з ходом реалізації мініпроєктів у Близнюківському районі

Сергій Чернов відвідав село Берестове, де в рамках обласного конкурсу мініпроєктів «Разом в майбутнє» буде проведено ремонт покрівлі будинку культури та облаштовано зону відпочинку.

Сергій Чернов зустрівся з ініціативною групою громадян, які готували мініпроєкт до участі в конкурсі, а також з представниками підрядної організації, що виконуватиме ремонт та благоустрій. Вони оглянули приміщення будинку культури та ділянки, де відбуватимуться основні роботи.

Голова обласної ради привітав громаду з перемогою в конкурсі та побажав скорішої та успішної реалізації мініпроєкту.

«Буде доцільним завершити капітальний ремонт покрівлі будинку культури до осені, поки сезон забезпечує сприятливі погодні умови. Безумовно, це не єдиний об’єкт у вашій громаді, який потребує оновлення, тож запрошую вас до участі в конкурсі «Разом в майбутнє» наступного року», – сказав Сергій Чернов.

Конкурсний мініпроєкт «Капітальний ремонт покрівлі сільського будинку культури та облаштування зони відпочинку – розширення простору для культурного розвитку громад», спільно підготовлений Берестівською та Вишневою сільськими радами, став переможцем обласного конкурсу «Разом в майбутнє» у 2020 році. Бюджет проєкту 878 120 грн, у тому числі 439 060 грн – з обласного бюджету.

Нагадаємо.