У Харкові завершились всеукраїнські змагання зі стрільби з лука

У спортивному залі КЗ «ШВСМ» відбулись відкриті Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана».

У змаганнях брали участь близько 130 спортсменів з 5 областей України. Учасники змагались у категоріях класичного та блочного лука.

Весь п’єдестал пошани в категорії класичного лука серед чоловіків в особистому заліку зайняли харківські спортсмени: І місце – Дікань Леонід,    ІІ місце –  Сердюк Олександр, ІІІ місце – Мелехов Артем.

У жінок у цьому ж виді програми  також весь п’єдестал зайняли харківські спортсменки: І місце  посіла Третьякова Ірина, ІІ місце – Дубровіна Катерина і ІІІ місце зайняла  Павліченко Дар’я.

В категорії «кадети» серед юнаків в особистому заліку золото дісталося харківському спортсмену – Дюняшеву Микиті, срібло та бронзу також отримали харківські спортсмени – Кривко Сергій та Жук Олександр відповідно.

Серед дівчат цієї ж категорії  весь п’єдестал пошани  посіли також харківські спортсмени: І місце – Аристова Олександра, ІІ місце – Здоровенко Вероніка, ІІІ місце – Ярмак Ірина.

В категорії блочного  лука серед чоловіків  в особистому заліку золото здобув харків’янин Головко Вадим, срібло також у харків’янина – Галазюка Віктора,  бронза дісталося представнику із м. Києва.

У жінок даної категорії весь п’єдестал пошани дістався харківським спортсменкам: І місце – Мурашко Діана, ІІ місце – Гриншпун Олена, ІІІ місце – Кононенко Ангеліна.

У командній першості серед чоловіків у класичному луці, переможцями стала харківська команда «СДЮСШОР 1», срібні призери харківська команда «СДЮСШОР – юніори», бронзові призери – команда «ШВСМ».

Серед жінок переможцями стала команда «ШВСМ», друге місце у команди «Харківська – 1», третє – у команди «Харківська – 2».

Серед кадетів у командній першості у класичному луці, весь п’єдестал пошани здобули харківські спортсмени: І місце – «СДЮСШОР-1», ІІ місце – «ХДВУФК №1», ІІІ місце – «СДЮСШОР-2».

У дівчат цієї категорії також усі призові місця посіли харківські команди: І місце – « Харківсь-1», ІІ місце – «ХДВУФК №1», ІІІ місце – «СДЮСШОР 1».

У командній першості в категорії блочний лук, перше місце здобула команда – «Київ -1», ІІ місце – «Харків-2», ІІІ місце – «Харків – 1».

Нагадаємо.