Мешканці Лозівщини попросили допомоги Харківської обласної ради

Місцеві мешканці попросили втрутитись у ситуацію, яка склалася у Лозівському районі щодо відключення мешканців від газопостачання.

Днями голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідав Лозівський район і пообіцяв сприяти у вирішенні проблеми. Зокрема очільник облради звернувся до голови правління ПАТ «Харківгаз» Дмитра Новицького.

У листі Сергій Чернов зазначив, що під час візиту до Лозівського району до нього звернулися мешканці низки місцевих населених пунктів, а саме, сіл Чернігівське, Хлібне та селища Панютине,  зі скаргами на те, що працівники ПАТ «Харківгаз» відключають будинки від системи газопостачання, мотивуючи свої дії необхідністю переукладання договорів та актів розмежування. Після оформлення належних документів, споживачам повідомляється, що підключення однієї точки буде коштувати для них 400 грн. Відповідно, за наявності двох або трьох точок у помешканні, сума збільшується до 800 грн або 1200 грн.

«Все це викликає непорозуміння та закономірне обурення споживачів. За таких обставин, зростає кількість домів, що залишаються без газу, а село Хлібне взагалі відрізане від газопостачання повністю», – каже голова обласної ради.

В результаті ситуація, що склалася навколо цієї проблеми провокує все більшу соціальну напругу. З іншого боку, й саме ПАТ «Харківгаз» не отримує прибутку, втрачаючи споживачів послуг, які воно має надавати.

«З огляду на викладене, прошу якомога швидше відреагувати на проблему із обслуговуванням  споживачів сіл Чернігівське, Хлібне та селища Панютине Лозівського району та вирішити питання, яке вже набуває значного суспільного резонансу», – зазначив Сергій Чернов.

Нагадаємо.