Сергій Чернов: З початку року вступила в дію оновлена регіональна Програма протидії терористичній діяльності

Реалізація Програми на 2021-2022 роки спрямована на забезпечення захисту громадян, суспільства та держави від тероризму. Основна увага зосереджена на протидії терористичній діяльності та мінімізації її наслідків.

«Як ви знаєте існують рівні терористичних загроз, строк та район дії яких приймає керівник Антитерористичного центру. На Харківщині таким рівнем визначено «жовтий». Це серйозний виклик для правоохоронних структур. У складі відповідної профільної Комісії я разом з головою Комісії та її членами займаємось вивченням цього питання», – прокоментував депутат обласної ради Сергій Чернов.

Кошти, передбачені у програмі, повинні бути направлені на покращення ефективності виявлення та усунення причин і умов, що сприяють виникненню і поширенню терористичної діяльності на території Харківщини.

Програма забезпечує чітку координацію взаємодії з органами виконавчої влади на місцях, органами самоврядування, підприємствами, установами та організаціями для своєчасного реагування на загрози терористичного та диверсійного характеру.

«На жаль передові технології дуже швидко опиняються в арсеналі злочинців. Тому необхідно постійно вдосконалювати технічні можливості органів правопорядку і національної безпеки України. Нове обладнання допоможе більш швидко реагувати на злочини і вжити додаткові заходи у напрямку профілактики злочинності», – прокоментував депутат, член постійної комісії Харківської обласної ради з питань антикорупційної та регуляторної політики, законності, боротьби зі злочинністю, регламенту та місцевого самоврядування Сергій Чернов, відповідаючи на запитання видання «Харківський вимір».

Також планується забезпечення належного рівня інформаційно-аналітичної роботи та матеріально-технічного оснащення заходів щодо реалізації державної політики у сфері боротьби з тероризмом.

Нагадаємо.