Останні новини

УАРОР та USAID домовились про подальшу співпрацю

Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов обговорив із представниками USAID напрямки співпраці для сприяння реформі самоврядування.

Сторони домовилися про роботу з підготовки та перепідготовки кадрів для впровадження другого етапу реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади на районному, а також обласному рівні.

Під час зустрічі з представниками регіональної місії Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку, Сергій Чернов підкреслив:

«Необхідно співпрацювати для сприяння у становленні агенцій регіонального розвитку, які мають стати основною інституцією із залучення інвестицій та просування іміджу територій. Для чого також потрібні спеціально підготовлені фахівці та організована системна робота на інноваційних підходах».

У розмові також торкнулися питання надання допомоги із залучення експертів, які братимуть участь у підготовці законопроектів та інших нормативних документів у сфері децентралізації.

Довідково. У період з 21 жовтня по 11 листопада 2019 року USAID проводить оцінку та аналіз сектора децентралізації та місцевого самоврядування в Україні. До групи оцінки увійшли спеціалісти з місцевого самоврядування, управління програмами у сфері місцевого самоврядування, децентралізації та місцевого розвитку.

Нагадаємо.