Сергій Чернов: Щиро вдячний вчителям, стінам рідної школи за гідну путівку в життя

До 30-річчя Незалежності України Красноградський ліцей №1 ім.О.І.Копиленка публікує інформацію про видатних випускників навчального закладу.

«Дерево славиться своїм корінням, а Красноградський ліцей №1 ім.О.І.Копиленка – своїми випускниками.

ЧЕРНОВ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ, випускник середньої школи № 1 ім. О.І.Копиленка.

Інженер, юрист. Доктор наук з державного управління, професор. Дійсний член Інженерної академії України. Незмінний голова Харківської обласної ради упродовж 2008-2021 рр. Президент міжнародного медіафестивалю «Дитятко». Представник України в бюро «Corleap». Президент УАРОР.

Почесний президент Дипломатичного клубу. Член делегації в КМРВ Ради Європи. Радник голови Верховної Ради України.

Почесний громадянин Красноградського району. Почесний громадянин м. Харкова.

Свято останнього дзвоника. Красноградський ліцей № 1. 2018 рік.

У 2009 році Сергій Іванович нагороджений орденом Українського реєстрового козацтва «Бронзовий козацький хрест» ІІІ ступеню за вагомий внесок у розвиток духовності та зміцнення моральних засад суспільства, а 2011 року – орденом «За заслуги» ІІІ ступеню», – написано на офіційній сторінці навчального закладу в Фейсбук.

«Щиро вдячний вчителям, стінам рідної школи за якісні знання, гідну путівку в життя! Гордий, що був випускником Красноградсько] ЗОШ №1 ім.О.Копиленка. Завжди про це пам’ятаю!!!

Вітаю педагогічних працівників та випускників школи-ліцею з 30-річчям Незалежності України! Дякую за увагу, до нас, випускників!», – прокоментував у відповідь депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Красноградщина багата талановитими особистостями. Серед яких вчені, лікарі, артисти, музиканти, письменники, спортсмени, педагоги.

Нагадаємо.