Сергій Чернов: За кошти обласного бюджету закуплено 11 апаратів штучної вентиляції легень

На теперішній час у Харківській області підтверджено 54 випадки захворювання на COVID-19.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області.

Розглядали питання введення додаткових заходів боротьби з поширенням COVID-19 в регіоні.

За даними головного санітарного лікаря Харківської області Любові Махоти, станом на 17 годину 16 квітня в регіоні підтверджено 54 випадки захворювання на COVID-19, 2 людини одужали, 1 померла.

Створено 45 мобільних бригад для проведення обстеження осіб з підозрою на COVID-2019. Розроблено маршрут пацієнтів хворих на пневмонії, визначено лікарні для прийому пацієнтів, виключно з пневмонією. Проведено перепрофілювання закладів для прийому хворих з коронавірусною хворобою.

Продовжується робота із забезпечення лікувальних установ області необхідним медичним обладнанням. Зокрема, КНП Харківської обласної ради «Обласна дитяча клінічна інфекційна лікарня» отримала рентгенівський апарат та апарат для проведення ультразвукової діагностики, що придбані за кошти обласного бюджету. Також за кошти обласного бюджету закуплено 11 апаратів штучної вентиляції легень, з них 5 транспортні на загальну суму 8,3 млн грн.

Регіон отримує благодійною допомогу. Так, в якості благодійної допомоги «Обласна дитяча клінічна інфекційна лікарня» та КНП Харківської обласної ради «Обласна клінічна інфекційна лікарня» отримали 6 кисневих концентраторів (на 10 та 8 л), 2 апарати для ЕКГ.

У зазначених закладах встановлюється телемедійна платформа для проведення дистанційного консультування пацієнтів фахівцями кафедр ХМАПО та ХДМУ.

Нагадаємо.