Представники ОТГ Харківщини обговорили результати впровадження проектів у рамках Програми DOBRE

Днями у Харкові пройшла ІІІ щорічна підсумкова конференція проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Серед учасників конференції – лідери громадських організацій та ініціативних груп ОТГ-партнерів Програми DOBRE, представники органів місцевого самоврядування Харківщини.

Присутні представили результати реалізації проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», а також обговорили перспективи впровадження громадських бюджетів та інших інструментів демократії, активізацію молодіжного руху і громадських організацій у громадах-партнерах Програми DOBRE в Харківській області у 2020 році.

За словами голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, «Маємо багато спільних проек­тів і з Програмою DOBRE. Рік тому підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію з організацією Глобал Комьюнітіз у рамках реалізації програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Співпраця передбачає тренінги, семінари, інші навчальні заходи з підвищення кваліфікації та правової освіти для депутатів місцевих рад, працівників ради та представників громадських об’єднань».

Довідково. Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Нагадаємо.